Przejdź do:

Nepentes

Wyszukiwarka

R&D

Od kilkunastu lat różnego rodzaju alergie i schorzenia dermatologiczne są uważane za powszechną dolegliwość. Problemy ze skórą zaczynają się już w dzieciństwie i często trwają całe życie. Wśród przyczyn schorzeń skórnych coraz częściej znajdują się nadmierny stres i zanieczyszczenie środowiska. Alergie mogą wywoływać także liczne detergenty i substancje zawarte w tradycyjnych kosmetykach. Dlatego coraz więcej osób sięga po kosmetyki apteczne.
 
W 2002 roku, w odpowiedzi na potrzeby osób szukających skutecznej i bezpiecznej pielęgnacji, Laboratorium Iwostin stworzyło dermokosmetyki Iwostin. Preparaty swoją skuteczność i bezpieczeństwo zawdzięczają zawartości optymalnie połączonych, nowoczesnych składników aktywnych oraz badaniom przeprowadzonym w krajowych ośrodkach naukowych. Wszystkie produkty są testowane wśród osób ze skórą wrażliwą i produkowane według najwyższych standardów. Formuły wszystkich kosmetyków zostały opracowane we współpracy z dermatologami.
 
Główne zadanie, które sobie stawiamy, to zapobieganie i rozwiązywanie problemów skóry, takich jak wysuszenie, alergia lub atopowe zapalenie skóry. Oprócz dermokosmetyków  Iwostin z sukcesem wprowadziliśmy na rynek takie marki jak  Emolium.

 

Drogi Użytkowniku! Informujemy że w niniejszym serwisie www wykorzystujemy m.in. pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z jego funkcjonalności. Jeśli kontynuujesz przeglądanie tej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Jeżeli nie wyrażasz zgody – możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zamknij Dowiedz się więcej